تا امروز من به خودم درمورد چگونگی برخورد مشتریان با نقطه متوقف مخالف به این مکانیزم موشواره خودمحور» و پنجره های بازشویی پاسخ می دهم. مانند کامپیوتر، به طور ناگهانی مضطرب شد. بعضی از آنها حتی گریه و یا جادوگری را به شما جلب کردند.

همانطور که آرتور کلارک بیان کرد: "هر نوآوری به طور کامل برش لبه از زرق و برق چشمانداز" است. من نمی توانم کمک کنم، اما من موافق نیستم که این پاسخ ها را به یاد می آورم.

با این حال، این در آن زمان بود.

دیر یا زود دلیل اصلی بخش بزرگی از برنامه نویسی کمک از راه دور است - به شما اجازه می دهد تا با محل کار مشتری، همانطور که در آن صورت با آن مواجه شدید، می بینید یا مرتبط می شوید - به پایان رسیده اید.

تعداد روزافزون سازمانها و وظایف به منظور ارائه نکات برجسته جدید، محصولات خود را همچنان در حال توسعه و پیچیده شدن هستند، و دستگاه های تقویت کننده ای را ایجاد می کنند که فقط انجمن های بزرگ می توانند مدیریت کنند.

سپس دوباره، متن باز گسترش یافت که با ارزیابی تلاش و دسترسی عمومی هماهنگ بود. بعضی از آنها بیشتر از دیگران است. من در مورد VNC (سیستم ثبت مجازی سیستم) و تمام تنظیمات Framebuffer از راه دور در آنجا بحث می کنم.

با خروج کد منبع خود در باز، آنها به پیشرفت دینامیکی و بهبود ابزارهای کمک از راه دور پرداختند. برای نامگذاری برخی از وظایف شناخته شده و مهم تر: TightVNC، UltraVNC یا TigerVNC.

بعضی از آنها به شما یک انتخاب وسیع از نکات برجسته را می دهند و به هیچ وجه قابل دسترسی نیستند.

بخش بزرگی از ترتیبات رایگان به هر حال موانع مواجهه ای را که من به عنوان دلایلی برای آن دستگاه های پر زرق و برق که به عنوان برنامه ریزی گران قیمت آماده نیستند، به اشتراک می گذارم.

اول، بعد کلی اطلاعات IT است. نه هر شخصی یک استاد فناوری اطلاعات است همه چیز در نظر گرفته شده است، اگر همه بود، دلیل شما حتی نیاز به دستگاه های تقویت کننده IT، آیا این چنین نیست؟

دوم، محدودیتهای باز بودن ابزارها در زمان خطراتی است که در وب تولید می شود. ما در پشت فایروال ها سوراخ می کنیم و خطوط ورودی هیئت مدیره را به خطر می اندازیم که ما از این خطرات ایمن را احساس می کنیم. حقیقت به نظر می رسد منحصر به فرد است، با این حال این موضوع موضوع مقاله دیگری است.

این دستگاه های مبتنی بر VNC از یک زن و شوهر برای پاسخ دادن به برخی از این محدودیت ها استفاده می کنند. در هر صورت، فرم های واقعا رایگان هنوز هم نیاز به یک استاد فناوری اطلاعات یا وب سایت مستقیم برای ایجاد ارتباط بین همراهان دارند.

ابزارهای کنترل از راه دور جدید در هر روز در معرض قرار می گیرند، و رفع احتمالی برای هر دو مسئله بالا ارائه می شود. برخی از آنها منبع باز هستند و یک بار در حالی که به عنوان donationware در دسترس هستند به عنوان آنها از سرورهای آزاد در دسترس برای مدیریت ترافیک و محدودیت های امنیتی

این کارها را انجام دهید در صورتی که به رتبه های Google بهتر برای سایت خود نیاز دارید

مطلب تجاری خرید تراکتور از یک فروشنده

چگونه سریال گوشی IMEIتغییردهیم؟

های ,راه ,یک ,دستگاه ,باز ,حال ,از راه ,راه دور ,از آنها ,دستگاه های ,به عنوان ,استاد فناوری اطلاعات

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سانگ هیتس آموزشی مهمونی با ما فروش عمده کارت خوان سیار عطر گندم پترو تجهیز کاسپین فرم استخدام راننده در تاکسی ماکسیم متافیزیک دانلود جزوه کنترل پروژه سبزه پرور سایت دانلود کتاب اکترونیکی